Bayilik Veren Firmalar

Damacana Su Bayiliği Veren Firmalar

Damacana Su Bayiliği Veren Firmalar

Damacana su satışı yaparak para kazanmak isteyen kişilerin su bayiliği veren firmalardan bayilik alması oldukça kolaydır. Ülkemizde bilinen su ve damacana firmalarından birinden bayilik almak hem hızlı bir kazanç hem de kısa zaman da sizlere kendi işinizi kurmanızı sağlamaktadır.

Ülkemizde bedelsiz su bayiliği veren firmalar oldukça az olmakla birlikte bazı büyük şehirde sermayesiz ve bedelsiz su bayiliği veren firmalar mevcuttur. İnsanların temel ihtiyacı olan damacana su bayiliğinde satış da oldukça hızlıdır. Müşterinin size ulaşması için çok fazla çaba sarf etmeniz gerekmez. Ancak bayilik alabileceğiniz birkaç firmanın şartları, iş yeri için gerekenler, kurulum maliyeti ve kar marjları hakkında aşağıda vermeye çalıştığımız detaylı bilgiler işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Erikli Su Bayiliği

Erikli su, ülkemizin en çok tercih edilen damacana su markasıdır. Erikli firması 1960 yılında kurulmuştur. Suyun tüketici için ne kadar değerli olduğu bilincinde olarak, suyun doğal ve doyuruculuğu üzerinde durmaktadır. Yeterli şartlara ve sermayeye sahipseniz sizler de Erikli su bayisi olabilirsiniz. Erikli su bayiliği için firma 50 bin ile 100 bin TL arasında sermaye istemektedir.

Erikli sudan bayilik alabilmek için bazı şartlar vardır.

Su satışına uygun bir iş yerinin kurulması, ürün dağıtımı için araç ve şoför, elemanların tam olması, iş yerinde Erikli suya ait hat açtırmak bunlardan en önemlileridir.

Kurduğunuz iş yerinde tüm ekipmanların hazırlanması gibi şartlarla birlikte 50 – 100 bin TL arasında bütçe ile su bayiliği veren firmalar listesinde ilk sırada olan Erikli’den bayilik alabilirsiniz.

Kar marjı olarak Erikli su bayilerine, aylık ortalama 5.000 – 10.000  TL kar marjı vaat etmektedir.

Saka Su Bayiliği

Ülkemizde su ve damacana bayiliği veren firmalar arasında bulunan Saka su, 2004 yılında Sakarya ilimizin Hendek ilçesine faaliyete başlamıştır. 2014 yılında cam şişede üretime geçerek daha sağlıklı ve doğal su üretmeye başlamıştır. 

Damacana su bayisi açmak isteyenlere bayilik veren Saka su, bayi adaylarından bazı şartlar istemektedir. Bunlardan başlıca önemli olanlar; su satışı için büyük bir araç ve şoförünün olması, çalışacak araçların “Saka su” logo ve reklamları ile kaplanması, Saka su firmasına ait hat açtırılması, iş yerinin su satışına uygun mekan olması şeklinde sıralanabilir.

Saka su firmasının sunduğu imkanlardan bazıları ise, açılışa özel bayilik alan firmanın elemanlarına eğitimleri ücretsiz vermektedir. Reklam ve afişleri saka su firması kendisi karşılamaktadır. Firma bayilerinin,  aylık 4 – 7  bin TL arasında kazanç elde edebileceğini belirtmektedir.

Sırma Su Bayiliği

Sırma su ilk olarak 1991 yılında maden suyu satışı ile faaliyete geçmiştir. 2002 yılında cam su ve damacana hizmetlerine başlamıştır.

Sırma su firmasında bayilik alabilmeniz için gerekli şartlardan bazıları ise şöyledir;

Bayilik alacak kişinin bulunduğu ilçede veya beldede sırma su bayisinin olmaması, dağıtım araçlarının olması, yeterli elemanın olması şeklinde sıralanabilir. Bunun yanında iş yeri kurulumunda destek olmamakla birlikte sadece reklam aşamasında yardımcı olmaktadırlar.

Bayiliğini almak için sırma su internet sitesinden bayilik başvurusu yapmanız yeterli olacaktır. Kar marjı olarak ise 4 – 6 bin TL arasında ortalama kar sağladığı vaadinde bulunmaktadır.

Hayat Su Bayiliği

Sektörün en gelişmiş ve köklü firmalarından birisi de Hayat Su’dur. Yaklaşık 35 yıldır su firması olarak faaliyet göstermektedir. Günümüzde oldukça yaygın bir satış ağına sahiptir. Damacana su bayisi açmak isteyenlere bayilik veren firma gerek kurulum aşamasında, gerekse işletme ve dağıtım alanında bayilerine her türlü desteği vermektedir.

Hayat Su, su bayiliği veren firmalar arasında en eski ve bayilik sisteminde en tecrübeli firmalardan birisidir. Bu firmadan bayilik almak için gerekli şartlardan en önemlileri şunlardır;

  • Nüfusu çoğunlukta olan yerleşim bölgelerinde iş yeri açılması,
  • Bütün pet su ve damacana sularının sığabileceği geniş deposu olan bir iş yerine sahip olunması,
  • Dağıtım için uygun şartlarda araçların bulunması,
  • Çalışan sayısının yeterli olması

Firmanın bayiliğini alan kişilerin, satış adedine bağlı olmak üzere aylık masraflar hariç 4-6 bin TL civarı kar elde edebilecekleri vaat edilmektedir.

Pınar Su Bayiliği

Ambalajlı suyu ilk olarak üretime sunan firmalardan birisi Pınar Su firmasıdır. 1984 yılında tamamen doğal suyu üretmeye başlamıştır. Bunun yanında maden suyu ve limonata içecekleri satışı da yapmaktadır.

Bayilik almak isteyen adaylardan beklenen bazı şartlar vardır. Bu şartlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

  • Ticari sicilinizin temiz olması, 
  • Bayi olacak kişinin tüm evraklarının tam olması,
  • İstediği sermaye miktarını bulundurması,
  • Pınar su haricinde başka firma ile çalışmaması,
  • Bu işe uygun dükkan ve ekipmanların tam olması

Elde edecek kar, satış yoğunluğuna göre değişmekle birlikte ortalama 5.000 tl civarındadır. 

Damacana su bayiliği veren firmalar hakkında daha fazla bilgi almak için bize aşağıdaki yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Farklı iş alanları ile ilgili de bilgi almak isterseniz aşağıdaki başlıkları inceleyebilirsiniz;

Oto Kiralama Dükkanı Açmak. Rent-a-Car Maliyeti ve Kar Marjı

Halı Yıkama Dükkanı Açmak. Yatırım Maliyeti ve Kar marjı

Kırtasiye Dükkanı Açmak. Yatırım Maliyeti ve Kar marjı

Kuruyemiş Dükkanı Açmak. Yatırım Maliyeti ve Kar marjı

Çocuk Oyun Merkezi Açmak. Yatırım Maliyeti ve Kar marjı

Büyük Baş Hayvan Çiftliği Kurmak. Nasıl Kurulur? Maliyeti Nedir? Kar Marjı Nedir?

Kaz Çiftliği Kurmak. Nasıl Kurulur? Maliyeti ve Kar Marjı Nedir?

Kuyumcu Dükkanı Açmak – Nasıl Açılır? Ne Kadar Kazandırır?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..