Güncelİş Fikirleri

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar. Ek Kazanç Fırsatı

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar. Hangi Uygulama Ne Kadar Kazandırıyor?

İnternet üzerinden girilen uygulamalar sadece zaman kaybetmek veya para harcatmak zorunda değildir. Para tasarrufu sağlamanıza ve paranızı daha iyi yönetecek olan uygulamalar da vardır. Ya da daha da iyisi cep telefonu kullanarak para kazanmak için eğlenceli yolları da sizler için araştırdık.

Mint

Kişisel finans uygulamaları konusunda çok kullanılan bir programdır. Bu küçük güç merkezi, bütün finansal aktivitelerinizi tüm hesaplarınızdan takip etmenizi sağlıyor. Hesaplarınızın kontrolü, tasarruf, emeklilik vb. gibi hesaplarınızı takip eden bir uygulamadır. Size düşen, takip edilip geliştirilmesini istediğiniz hesabı sisteme yüklemektir. Yüklediğiniz hesaba ait her işlem otomatik olarak kaydedilir ve kategorilere ayrılır.

Mint harcamalarınızı kontrol eder ve size uygun bir bütçe oluşturur. Ek olarak iPad’inizde net giderlerinizi ve nakit akışınızın durumunu size sunmak için grafikler oluşturur. Güvenlik konusunda endişelenmenize gerek yok çünkü uygulama şifre ile korunmaktadır. Genel finansman takibinizin sağlıklı olması için çok kullanışlı bir yol olup aynı zamanda ücretsiz bir uygulamadır.

Cash For Apps

İndirdiğiniz uygulamalar için size ödeme yapan bir sistemdir. Cash for apps, reklamı yapılan uygulamaları yüklediğinizde puan toplayarak para kazanabilir ve daha sonradan indirdiğiniz uygulamaları silebilirsiniz.

Bu uygulamada 300 puan 1 dolar değerindedir. Amazon, CVS, eBay, Target, Starbucks, Google Play ve buna benzer pek çok siteden puanlarınızla alışveriş yapabilirsiniz. Ya da sisteme üye bu mağazaların hediye kartları ile de puan değişimi yapabilirsiniz.

Uygulamaları arkadaşlarınıza yönlendirerek bonus puan da alabilirsiniz. Ancak yalnızca uygulama indirmeleriyle sınırlı kaldığından elde edilecek kazanç potansiyeli listedeki diğer uygulamalar kadar iyi olmayabilir.

IOS uygulama mağazası veya Google Play mağazasından indirebilirsiniz.

Clashhot

Clashhot, yüklediğiniz görüntüleri satarak para kazanabileceğiniz hem android, hem de İOS için kullanılan bir uygulamadır. Uygulamayı indiriyorsunuz fotoğraf çekiyorsunuz. Fotoğrafları yüklüyorsunuz, clashot ekibi görüntülerinizi web sitesinde satışa sunuyor. Fotoğraflarınız satıldığında genel satışın belli bir yüzdesini alırsınız.

Bu uygulama harika bir fikir olsa da fotoğraflarınızı satmanız zor olabilir. Bu nedenle onların tanıtımını yapmanız gerekebilir. Clashot ayrıca sizi belirli bir temaya fotoğraf yüklemeye davet edebilir. Bu da kazancınızı arttırmanızı sağlar.

CashKarma Ödüller Ve Hediye Kartları

CashKarma uygulamaları indirmek, kaydolmak ve video izlemek için kullanacağınız popüler bir uygulamadır. Ücretli video görüntülemeleri için video görüntüsü başına 1 puan alırsınız ve günde 50 kez izleyebilirsiniz.

PayPal ile nakit ödeme alabilirsiniz. 5 ve 10 ABD doları tutarındaki Amazon hediye kartları için puan kullanabilirsiniz. CashKarma ile arkadaşlarınızın kaydolmasını sağlayarak daha fazla puan kazanmanıza yardımcı olacak bir yönlendirme sistemi de vardır.

App Bounty

Bu uygulamanın Play Store’da 5.000.000’dan fazla yüklemesi ve 100.000’in üzerinde 5 yıldız puanı vardır. Uygulamanın çalışma şekli; diğer uygulamalar indirilerek ve yüklenerek yapılır. Hediye kuponları için değişim yapabileceğiniz ve çeşitli krediler kazanabileceğiniz teklif duvarı da vardır.

Uygulama ulaşımı uluslararasıdır bu yüzden ABD dışında iseniz uygulamayı indirerek ödeme alabilirsiniz. Güvenilir bir sistemdir.

Cash Gift- Free Gift Cards

Cash Gift (Nakit Hediye) uygulamasının diğerleri arasında en karlı olduğu söyleniyor. Tam olarak durum böyle değildir.

Uygulamaya kaydolduktan 3 dakika sonra size 1 dolar ödeme yapılır ve bir Amazon hediye kartı için para ödülü bile alabilirsiniz.

Bu uygulamaları kullanmanın asıl hedefi nakit ödeme almaktır. Cash Gift uygulaması ile ilgili bir başka iyi yön Pay Pal’de nakit 3 dolar, 5 dolar ve 10 dolarlık ödemeler sunmasıdır.

Bu android uygulamasından elde edilecek diğer ödüller Play Store kuponlarını da içerir. Uygulama yükleyerek ve reklam izleyerek ödeme alırsınız.

Tapporo

Tapporo, elit ödüller ve para kazanma uygulamalarından biri olmaya devam ediyor. Sürekli olarak listede ilk 5’de kendine yer edinen bir uygulamadır. Tapporo, Google Play Store’da bulabileceğiniz en eski ve güvenilir uygulamalardan biridir. Bu uygulama 2015’te en iyi para kazanma uygulamaları listelerinde açıklandı.

Tapporo.com, web versiyonuna dayanarak kayıt başına 0.6 ABD doları değerinde en iyi başvuru oranlarını sunuyor. 100 Arkadaşınızı eklediğinizde sizin için 60 dolar bedava para var demektir.

Kolayca para kazanabileceğiniz en iyi uygulamalardan biridir.

Ödüller PayPal nakit, Amazon kuponları, mobil aksesuarlar ve daha fazlasını içerir.

Survey Mini

Anket uygulamaları oldukça iyi kazanç getirebilir. Uygulama hem IOS hem de Android kullanıcıları için kullanılabilir.

Ödeme almak için bulunduğunuz yerleri ziyaret edebilirsiniz ve buralardaki deneyimlerinize dayalı anketleri cevaplarsınız.

Restoranlara mağazalara veya yerel turistik mekanlara gitmeyi seviyorsanız bu uygulamayı kullanmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ayrıca SwagIQ, Paribus, LnedingClub, Vindale Research, Fundrise, InboxDollars, MyPoints,Airbnb, HealtyWage, Acorns, LongGame, Panda Research, Swagbucks, GetCashForApps, Make Money Earn Free Cash, Twitter, Pinterest, Facebook gibi tanınmış diğer sitelerden de kazanç sağlayabilirsiniz.

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar ile ilgili daha fazla bilgi almak için bize aşağıdaki yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca aşağıdaki konular da ilginizi çekebilir;

internetten Para Kazanmak. Yüksek Kar Fırsatları

E-ticaret nasıl yapılır? İnternetten satış yaparak para kazanmanın sırları

Düşük Sermaye İle Yapılacak Yüksek Kazançlı İş Fikirleri


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..