Bayilik Veren Firmalar

Baydöner Bayilik Şartları

Baydöner Bayilik Şartları Neler? Baydöner Franchise 

Marka faydasını kullanarak avantaj elde edebilirsiniz. Baydöner bayilik şartları değerlendirmesi ile adımlarınızı daha sağlıklı zeminden atabilirsiniz.

Baydöner Markası Popülerliği

Baydöner, Türkiye’nin döner lezzeti konusunda önde gelen firmaları arasında yer alıyor. Milli bir tat olduğu için insanların aşina olduğu, aradığı bir lezzet ve bunu iyi yapan firmalar son derece başarılı bir sürece dahil oluyor. Özel baharatlarda hazırlanan etlere sahip bu döner türleri, yiyenlerin tadı damağında kalacak bir etki bırakıyor. Bu markanın bayiliğini almak da aslında aşina olunan tada hazır müşteri potansiyeli anlamına geliyor. Kurumsal değerleri devam ettiren bayilerin bu anlamda başarılı olması mümkün görünüyor.

Baydöner Bayilik Neden Alınır?

Baydöner markası klasik bir tat olan döneri daha tatlandırarak sunuyor. Özel formülleri yanında döner gibi geleneksel bir tadı fast food zinciri olarak dünyaya yayma çabası nedeniyle farklıdır. Yani hedef kitlesi konusunda bir açıdan tescillenmiş bir lezzet olduğu söylenebilir. Bu markanın farklı kıtalarda bu kadar sevilmesinin nedeni üretimi yapılan malzemelerdeki kurallara uygunluk ve uzun süren sorunsuz politikalardır. Bayidöner markasının bu kurumsal yayılımcı anlayışını ve içerideki yüksek kalite hizmet detaylarını siz de bayilik alarak yapabilirsiniz.

Bir alanda bayilik almak için markanın kendisi dışında işi yapacak olan kişinin kendi istekleri de önemlidir. Yani bu işte merakınız varsa, yapabileceğinizi ve sürdürerek başarılı olacağınızı düşünüyorsanız temel alt yapınızın da hazır olması gerekir. Teknik anlamda yeme içme sektörü diğer sektörlere göre daha hassas bir alandır. Çünkü hazırladığınız ve sunduğunuz yemekler insanların sağlığına etki etme riski taşır. Kurala uygunluk bu açıdan kat kat önem kazanacaktır. Dolayısıyla gereken kurallara uygunluk anlamında da kendinizi hazırlamalı, bunları karşılamaya çalışmalısınız. Asıl şubelerle aynı kalitede bir hizmet verilmesine odaklanmanız son derece önemlidir.

Baydöner Bayilik Şartları Neler, Ne Yapmak Gerekiyor?

Baydöner 2006 senesinde kurulan bir zincir restoran ve bayilik için bazı şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Türkiye’de bayilik almak için, franchise almanız gerekiyor. Bunun içinse ilk olarak 200 bin ve üzeri nüfusu olan her yerden bayilik başvurusu yapabilirsiniz. Temel şart olarak bu detay gerekiyor. Bu yer ve nüfus şartı, Türkiye dışından başvuru yapanlar için de geçerlilik kazanıyor. Ayrıca bayilik için şu şartlar isteniyor:

  • On yıl geçerli bayilik sözleşmesi imzalamak

  • Baydöner bayilik fiyatları giriş bedeli olarak 50 bin dolar ve vergi bedeli

  • 250 bin dolar ve vergisi

  • Baydöner franchise bedeli %2 oranında reklam payı ile %5 sabit ödeme

  • İşletmenin 150-200 metre kare olması ve işlek alanlardan tutulmuş olması da diğer şartlar arasında bulunuyor.

İşletme Fiziksel Yapısı Nasıl Ayarlanıyor?

İşletmenin fiziksel yapısı Baydöner formatına uygun olması gerekiyor. Bunun nasıl olacağına dair planlar ve çizimler, projeler uzman bir ekipten destek alınarak yapılıyor. Yani kendi zevkinize göre değil, markayı temsil eden bir görsele göre hazırlık yapılması büyük önem taşıyor. Tabi mimari açıdan konsept dışında bir diğer önemli konu içerideki kurallara uygunluk. Uluslararası alanda bilinirliği olan bu markanın kurumsal değerlerine uyum sağlamanız gerekiyor. Personel alımı ve eğitimi gibi konulara kadar her ayrıntının marka ile paralellik göstermiş olması kritik bir detay…

Personel Uyumu Ve Marka İlişkisi

Bayilik alan bir firmada genel personel koşullarına uyum Baydöner bayilik şartları açısından büyük önem taşıyor. Çünkü aslında personeldeki titizlik sayesinde markanın değeri artıyor ve iç kısımdaki uyum hissediliyor. Asıl şubelere paralel nitelikte personel belirlenmesinde Baydöner genel yöneticilerinin de yönlendirmeleri takip edilebilir. Personelle alakalı ne tür şartlar olduğuna bakılırsa da şunları sıralamak mümkün:

  • Müşteri odaklı bir çalışma sistemi benimsenmesi,

  • İşe kendini tam anlamıyla veren, yaptığı işten mutlu personeller

  • Verilen eğitimlere uyum sağlanması, genel düzene uyum

  • İç yapıda Baydöner’in en iyi döneri sunacağını bilerek hareket etmek ve markayı küçümsememek

  • Çözüm odaklı çalışarak, iyi iletişim kurmak vs. gibi sıralanıyor.

Baydöner Kalite Kontrol Ve Güvenceler

Baydöner bayisi olduğunuz zaman, gıda firmalarının gerektirdiği bütün kalite kontrol belgelerine sahip olmanız gerekir. Bu sertifikayı veren birçok kurum olmakla beraber ekstra önemli bir konudur. Çünkü gıdanın toplumun kalabalık kesimine sunulmasında mutlaka birtakım denetimler olmalı ve halk sağlığını tehdit etmeyecek çözümler elde edilmelidir. Fakat bu durum müşterinin kendi ekstra durumunu es geçen özellik taşır. Yani bir kişinin döneri içindeki bir maddeye alerjisi varsa ve bunu bile bile yediyse ve sorun oluştuysa bu firma nedenli olmayacaktır. İstisna sağlık sorunları olanların bu anlamda dikkat etmesi son derece önemlidir.

Genel kalite kontrol uygunluk sertifikaları, gıda saklama koşullarındaki uygunluk, yemeklerin hazırlandığı alandaki rutin temizlikler vs. güven vermelidir. Bu güven veren zemin bir kere sekteye uğrarsa, toparlamak son derece zor olacaktır. Hijyen konuları özellikle salgın hastalıkların önem kazandığı dönemde tahammül edilmeyen bir durum olarak karşımıza çıkar.

Döner Bayilik Ne Kadar Kazandırır?

Baydöner bayilik şartları yerine getirdiniz ve bir yerden dükkan açtığınızda, bunun kazancını belirleyen birçok etken olacaktır. Bu etkenlerden en önemlisi mağazaya ödenen kira bedeli ve mağazanın kalabalık bir yerde olup olmamasıdır. Günlük markanın ortalama cirosu hafta sonu ve hafta içi durumlara göre de değişebilir. Baydöner markası bilinir marka olduğu için yüksek kazançlar mümkün görünmektedir. Fakat sizin bayi olarak aynı kaliteyi sürdürüyor olmanız, müşterilerle iletişiminiz her zaman baskın bir durumdur. Bayi bünyesindeki personellerin önemi bu nedenle kritik bir konudur.

Baydöner için bayilik almak için firmanın kendi iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Güncel gelişmeler bazen firmaların kararlarında değişikliklere neden olabiliyor. Bunu da dikkate almanızda fayda var.

Usta Dönerci Bayilik Şartları


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..